Upravit stránku

Ing. Petr Sokolik

Ve ZDEMARU pracuji již 14 rokem a nastupoval jsem jako obchodní disponent. V průběhu let jsem se postupně vypracoval na vedoucího obchodního týmu. Společnost v posledních letech zažívá rychlý růst, který překonal předpoklad majitelů i nás všech. Náš vozový park se rozrostl na 39 kamionů. Společnost se kromě logistické a spediční činnosti začala věnovat i skladování, mechanizaci, prodeji paliv. Neustále se nám nabízí množství školení, kde můžeme zdokonalovat naše obchodní dovednosti. Pracuji v příjemném kolektivu mladých lidí.
Moje práce mne těší.

Michaela Bohunková DiS.

Když jsem nastoupila v roce 2009 do společnosti ZDEMAR na pozici dispečera změnil se mi celý život. Našla jsem konečně práci, která mě baví, a dělám ji s potěšením. Během několika let jsem se propracovala na teamleadra a dnes skupině dispečerů šéfuji :) Každý den využiji své jazykové znalosti a dále je rozvíjím. Většina lidí chodí do práce jen z nutnosti výdělku a s nelibostí. Já jsem hledala takovou práci, která mne bude bavit a budu za svou práci i náležitě odměněna. Až ve společnosti ZDEMAR jsem tohle všechno našla. Přepravíme ročně více než 1 milon tun zboží a já jsem toho součástí. Není lepšího ohodnocení, než když se práce daří. Jsem vděčná za to, že můžu pracovat s tak skvělou partou lidí. To co jsem se od nich naučila, se nedá měřit penězi. I práce může plnit sny.

Jiří Nosek

Již celých 15 let pracuji u společnosti Zdemar, v této chvíli na pozici vedoucí dispečinku. Za tuto dobu jsem se naučil téměř všemu, co obchod v oblasti dopravy obnáší. Rozvinuly se zde mé organizační schopnosti a cit pro obchodní komunikaci. Moji kolegové i nadřízení respektují mé názory a často mne žádají o radu. S řidiči a disponenty se mi spolupracuje velice dobře.
Čerpám z mnoha firemních benefitů. V období krize jsem rád, že společnost nezrušila výhody pro své zaměstnance, jak tomu dnes často bývá.

Antonín Jirkovský

Pracuji ve Zdemaru od roku 2006 jako řidič. Od té doby jsem najezdil více než 1.5 mil. km. Díky této práci mám možnost se podívat do různých koutů Evropy. Za celou dobu se mi nestalo, že bych nedostal moji výplatu včas a v plné výši. To, že společnost platí pravidelně, je pro mne jedna z nejdůležitějších věcí. S mým dispečerem vycházím výborně, vždy mi vyjde vstříc, když já potřebuji. Naopak se na mne může spolehnout, když nějaká přeprava hoří.  K dispozici mám nejnovější tahač zn. Volvo , je spolehlivý a nikdy mě nezklame. Je pohodlný a jezdíme bez závad:-).
Zdemar jsem doporučil již několika lidem, přátelům i rodině, z nichž někteří zde pracují a jsou též spokojení.

Zázemí společnosti

Školicí místnost
Školicí místnost
Společná jídelna
Společná jídelna
1
Společná jídelna
Venkovní posezení
2

Odměňujeme zaměstnance

10 let ve Zdemaru
10 let výročí ve Zdemaru
Tahou roku 2014
Parťák roku 2015
1
Výročí 10 let ve Zdemaru Jiří Nosek
Výročí 10 let ve Zdemaru
Výročí 10 let ve Zdemaru
Oslava výročí
2
Výročí 10 let ve Zdemaru
3

Umíme se spolu bavit

Grilování ve Zdemaru
Grilování ve Zdemaru
1
Novoroční ples Zdemar 2016
Novoroční maškarní bál Zdemar 2013
Novoroční maškarní bál Zdemar 2013
Novoroční maškarní ples Zdemar 2017
2